
Top End Gasket Kit - Twin Cooled - .030"
+ Fitment
- 2014-2016 Harley-Davidson FLHTKSE CVO Limited (Street)
- 2015-2016 Harley-Davidson FLTRUSE CVO Road Glide Ultra (Street)
Specs
| Bore Size | 4.000" |
|---|---|
| Displacement | 110" |
| Engine Type | - |
| Features | - |
| Material | MLS (Multi-layer Steel) / Rubber / Viton |
| Product Name | Gasket Kit |
| Riding Style | Street |
| Thickness | 0.030" / 0.76 mm |
| Type | Top End |
| Units | Kit |